Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. Mazat budu jak se mi zachce a podle vlastního uvážení jen své vlastní příspěvky.

2. Mazat nebudu příspěvky od lidí, kteří mají nějakou identitu, třeba jen vytvořenou na netu. Píší si to sami za sebe, jsou dospělí a vytvářejí si svou vlastní vizitku. Smazala bych, jen pokud by mě o smazání jejich příspěvku sami výslovně požádali.

3. Mazat budu příspěvky, které by byly vulgární, sprosté, urážlivé a podobně jen pokud jejich autorem bude anonym. Doufám ale, že nikdo takový tyto stránky neobjeví :-) Četla jsem to na jiných stránkách, je to docela síla, co se na netu objevuje za lidi.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re: jen věcná poznámka

(Jana F., 4. 12. 2006 18:39)

Jsem ráda, že se vám mé pohádky tolik líbí, zkopíroval jste je sem dokonce na dvě různá místa. Jelikož vás ale dobře znám, vím, že jste to neudělal v dobrém úmyslu a ten zlý mi nějak uniká. Co by mi mohlo vadit na zveřejnění mých vlastních pohádek?

Jen věcná poznámka = pokračování

(11111111, 3. 12. 2006 18:18)

Žeby podobnost čistě náhodná k Pohádce o přeludech?
Pohádka (jen taková podvečerní legrácka :-)
Autor: Večerníček (vloženo: 02.10.2006 17:07:42)
Byl jednou jeden pán, kterému všichni ubližovali, hlavně baba Jaga F., a tak se skamarádil s jednou paní, které také ubližovali a navíc měla problémy s tím, jestli je vlastně paní nebo pán a jestli pracuje na finančáku nebo má hospodu. Ta paní tvrdila, že kontrola korunou ve skladech není možná a pán, aby se jí zalíbil, tvrdil totéž. Jenže zároveň si to nechtěl rozházet s hochy z Účta, kteří měli přímo pro kontrolu korunou prográmek. Takže jak vidíme, byl ten pán opravdu v nepříjemné situaci, chudák. (pokračování příště)
Autor: Večerníček (vloženo: 03.10.2006 17:42:05)

(pokračování)
Pověděli jsme si, v jaké byl pán nepříjemné a pro jiného neřešitelné situaci. Každý jiný na jeho místě by se vzdal, utekl a dělal jak se říká mrtvého brouka. Ale pán, o kterém si vyprávíme, byl statečný bojovník, nikdy nevzdával žádnou bitvu, i když vypadala beznadějně prohraná. Navíc měl vysokou inteligenci, vzděláním převyšoval ostatní a byl to velmi razantní a šarmantní muž. Takže vzhledem k tomu, že baba Jaga F. byla pouhá čarodějnice druhé kategorie, vše může nakonec dopadnout jinak, než byste, milé děti, očekávaly :-)Příště si povíme, jak šla kolem krásná a moudrá Bílá víla a co se stalo, když pána políbila :-)

Jen věcná poznámka

(Jana F., 3. 12. 2006 11:58)

Prosím nemohl byste své myšlenky formulovat jasněji?
Je to pochopitelně vaše věc, jestli se vám líbí takhle psát, ale potom musíte počítat s tím, že se na vaše příspěvky nedá reagovat (zde i jinde).

????????

(11111111, 2. 12. 2006 18:01)

K 3:
Týká se to také Maríny a Večerníčka?