Jdi na obsah Jdi na menu
 

Tak nevím, mám se cítit diskriminovaná, nebo vyvolená?

Fakt je, že dnešní diskuze na BC byla smazaná, až když jsem tam něco napsala já. Vladimír, 1234, pípa - vše zůstávalo a nemazalo se. Až po mém nevinném příspěvku "Díky, zlatíčka :-)" - šup a všechno do... rusutur. Tak co, Vladimíre, asi bych měla řvát o nespravedlivém mazání, ne?

Ale vy mi asi neporadíte, máte v tom sám trochu zmatek. Na jedné straně tvrdíte, že se  maže až když já se objevím v diskuzi. 1234 prohlašuje, že tyto stránky jsem si založila, protože mě graver maže. Budiž, může být. Ale proč potom oba zase tvrdíte něco úplně jiného - že jsem vyvolená, moje kecy, blitky, pindožgryndy a podobně se nemažou a vaše věcné a správné příspěvky ano?

Možná kdybyste si ujasnil, co budete tvrdit a držel se toho. Když takhle tvrdíte dvě naprosto opačná stanoviska, vypadá to, jako kdybyste byl ... teď nevím to správné slovo, doplňte si sám, máte na to vzdělání (protikladné bludy nemohu nikde v psychiatrii najít - to právě má být ta ústřední myšlenka tohoto povídání - ráda bych nějak sepsala článek O psychických poruchách účastníků internetových diskuzí. Kromě protikladných bludů mi tam také nějak nehraje to sdružování.)

******************************************************************

P.S.: Gratuluji k nové člence vašeho sdružení Ž. Doufám, že na ní nebudete dělat Béééééééé a psát jí o tom, že má místo mozku s....., jako dříve. To bylo od vás tenkrát ošklivé!

P.P.S.: A gratuluji podruhé ke zhubnutí, to ale upřímně - už nemohu prohlašovat, že máte v pase dvojnásobek, co já. Myslíte, že ten obrázek sumo je přehnaný, nebo jsem to trefila - myslím odhad proporcí?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re: na dobrou noc

(Jana F., 13. 12. 2006 23:33)

Ale to je od vás milé, děkuji :-) Jsem moc ráda, že jsem sem ještě před vypnutím počítače nakoukla, zrovna jsem si připadala taková odstrkovaná... Jste opravdu třída a dokážete člověka potěšit. Mám z vašeho vzkazu moc pěkný pocit.
Přeji vám také krásnou dobrou noc :-)

Pavel

(Janě na dobrou noc, 13. 12. 2006 23:06)

Jano,
podle mého názoru působíte na BC v trojjedinné roli, jako ten nahoře. :-))

Jste účastnice BC, zároveň červeným hadrem dráždícím některé jiné účastníky, ale trochu i toreadorem, který jim tím hadrem občas mává před čumákem. :-))

Já jsem líný, mě stačí role jedna.

Rozhodně nechci být toreadorem, stojí to moc námahy a praktický výsledek žádný.

A červeným hadrem dráždícím okolí také ne. Já jsem vysoce konsenzuální člověk a ochotně respektuji názory protistrany, pokud nejsou v rozporu s názory mými. :-))

Dobrou noc


Pavlovi :-)

(Jana F., 13. 12. 2006 18:45)

Tak to se podívejme, druhou Janou F. :-)))? To by mě docela zajímalo, co si slušný člověk jako vy myslí, čím že jsem se stala - obecním otloukánkem? Klidně, žádné servítky, to se u mě nemusí, i když vím, že jste kultivovaný a taktní člověk, ale vyjadřujte se tady na rovinu, prosím o to všechny, i vás :-)))

:-))))))

(Jana F., 13. 12. 2006 18:38)

Gravere vy mě zničíte :-)))
To o mazání samozřejmě vím a ani na vteřinu jsem se necítila ukřivděná. Ale argument pro ty ukřivděné to byl dobrý, ne? Škoda, nevyšlo to :-)
Já si spíš lámu hlavu tím, že přes všechno si od vás chce 1234 nechat kontrolovat tetování kdesi, Vladimír touží po tom, jít s vámi na pivo a jedině snad ta pípa... ale kdoví co bude za čas :-)

Hlavu hore!

(Pavel, 13. 12. 2006 18:34)

Gravere,
někdo by mohl Vaše pocity označit za počínající paranoiu kverulants a já jen doufám, že by se mýlil. :-))

S tím hraním nemohu sloužit, snad kdyby tu potřebu měla nějaká účastnice BC, ale jsem jen hetero.

Ale pro diskusi jsem vhodný objekt, i když raději pro odbornou diskusi, o prostředí na BC se raději nevyjadřuji, abych se nestal druhou Janou F. :-))

Hezký večer

co jsem smazal?

(graver, 13. 12. 2006 18:19)

Jestli si vzpomínáte, jak ten thread vypadal a co jsme vám s Evou vysvětlovali ohledně mazání příspěvků, tak já jsem nesmazal váš příspěvek, ale ten svůj - a s ním holt celý podřízený zbytek threadu.

Nikdo mně nemá rád, nikdo si se mnou nechce hrát. Jsem zavržený, odvržený a vyvržený. Už ani Vladimírovi a jiným pípám nestojím za diskusi. Dělat někde admina, to je horší, než tancovat nahý v buzerantském klubu...

ó velký Dagone...

(graver, 13. 12. 2006 18:10)

... sešli paprsek poznání na tyto zaslepence, živořící v bezna´ději svých temných vesmírů...
Tu diskusi jsem ukončil proto, že se začala zvrhávat v obvyklou hromadu balastu, a taky proto, že jsem to od samého začátku předpokládal a produkty svých duševních menstruací i reakce na ně jsem neměl v úmyslu tam nechat. Nebyla to tedy reakce na poslední (bohužel zrovna vaši) reakci.
Já nemám žádné oblíbence, nemám žádné vyvolené ani zavržené. Už jsem to vám všem opakoval nejmíň 102458x, ale vy to nechcete slyšet - vy se chcete rochnit v tom pocitu ukřivdění. S každým se snažím nějak komunikovat a jestli to někomu přijde nespravedlivé, tak já jsem taky jenom člověk, který může dělat chyby.
Proč vám proboha tolik záleží na tom, co dělá nebo si myslí nějaký graver?