Jdi na obsah Jdi na menu
 

Bohužel příspěvky, na které jsem dala tyto odkazy, jsou smazané, tak jsem dále vložila celé příspěvky.

http://business.center.cz/business/diskuze/zprava.aspx?id=270920 

http://business.center.cz/business/diskuze/zprava.aspx?id=271243

http://business.center.cz/business/diskuze/zprava.aspx?id=271244

******************************************************************

a co je na něm zajímavého? Doufám, že otázka k věci! pípa 13.12.2006

****************************************************************** 
Pípo, pokud vás to nezajímá, tak to nečtěte :-) Mně taky nezajímají všechny debaty a přesto necítím potřebu to oznamovat celému světu :-)) A upozorňujeme všechny rejpaly a prudiče: Vezměte laskavě na vědomí, že "Jestli se rozzlobíme, budeme zlí" Tzn. že budeme bez milosti mazat rejpavé kecy prudičů, ať už se podepisují jakkoliv. Na blbý řeči tady nikdo není zvědavej. Pokud máte potřebu se ventilovat,
založte si vlastní stránky a tam si pište, co jest libo. Eva M. 13.12.2006

******************************************************************

Zemeguĺu budete rypákom ryť ako červená myš, prisám vačku...

Jinak škoda slov. Jak řekl Lenin: mazat, mazat, mazat.
S pípou není problém - ten nikdy nic podnětného nevyplodil a chodí sem jenom prudit, takže ten může dostat virtuálního banána hned.Upozorňuju, že změna nicku pomůže jen na chvíli, než na to přijdeme. A to, že se zobrazuje jen část IP, neznamená, že vlastník serveru nezná celou. Takže pokud někdo používáte k obtěžování ostatních firemní techniku v pracovní době, raději si ověřte, co by si o tom myslel váš zaměstnavatel. graver 14.12.2006

*****************************************************************

ale ale, od tak rovnýho chlapa jako jste vy bych takové vyhrožování bonzováním nečekal:-( představte si, jak by se to tady vylidnilo, kdyby vám diskutující uvěřili, že byste byl něčeho takového schopen... 1234 14.12.2006

*****************************************************************
1. Proč myslíte, že jsem rovný chlap?
2. Rovné zacházení si zaslouží jen ten, kdo na ně adekátně reaguje. Když to nejde tak, jde to jinak...
3. Říkáte tomu bonzování - OK, váš názor. Když mi někdo kálí na rohožku a neumím s tím nic dělat, zkusím, jestli s tím něco neudělá ten, kdo je za to placený.
4. 3. Říkáte tomu vyhrožování - OK, váš názor. V tom případě je výhrůžkou každý legislativní prvek, který říká "nedělej to, nebo".
5. Proč by se to tu mělo vylidňovat?
6. Každý má právo volby. Admin řekne "přestaň prudit, nebo" a dotyčný buď přestane nebo si za to "nebo" může sám. Úvaha typu "soudce je hajzl, protože mě za tu vraždu chce zavřít" je na úrovni periferních gangsterů. Nemám rád ufňukánky, kteří následky svého jednání svalují na druhé (obecně, mimo problémy tohoto fóra, než to zase někdo vztáhne na sebe).
7. Ono to nezáleží jen na mně, ale věřte tomu, že kdybych tu možnost měl, udělám to. Jistá dáma z ÚP, která mě zavalovala svými hoaxy, by mohla vyprávět...

Pokud chcete ještě někdo komentovat můj přístup, pošlete mi prosím mail, ať to tu zase nepitváme donekonečna. Špatně by se to mazalo - zmizel by asi i ten kus threadu pod tím. graver 14.12.2006

*******************************************************************

Komentuji tady:

Je neuvěřitelné, jak prolhaný špinavec, neférový, malicherný, zlomyslný ubožák, najde něco špatného i na takovém chlapsky rovném, otevřeném vyjádření, jako je to graverovo.

Je obdivuhodné, že graver i na takovou špínu dokáže takto reagovat. Je to hned lepší a čistší svět, bezpečnější pocit pro nás slabší, kteří nemáme tolik síly a odvahy s tím špinavým a hnusným bojovat.

Je skvělé, že gravera máme :-)

*****************************************************************

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

who the heck is pípa...

(graver, 16. 12. 2006 17:30)

Nechci s tím zanášet fórum, ale kdosi tu snad napsal, že ví, kdo je pípa. Nikdo na fóru mi nestojí za to, abych dohledával jeho předchozí identitu - jstli to někdo víte, tak napište. Jde mi jen o to, jestli je to nějaký starousedlík, který změnil identitu jen proto, aby se mohl znovu domáhat nějakých svých práv. Privátně to řešit nechce, takže je to asi jen další opékač netopýrů, který se chce veřejně hádat a jde mu jen o to, aby jeho křivdy četlo co nejvíc lidí. Jestli se pletu, tk sorry, pípo.

Svolení

(Eva M., 14. 12. 2006 21:43)

Jano F., moje příspěvky klidně zveřejněte, pokud máte pocit, že za to stojí :-) Vzdávat to nehodlám, aspoň zatím ne. Pokud mě pan Haken odvolá, tak brečet nebudu, ale vážím si důvěry, kterou jsem dostala, tak ji nechci zklamat :-) Mějte se pěkně, všichni lidi i vesmírná stvoření :-))

Mám zkopírované :-)

(Jana F., 14. 12. 2006 21:18)

Nebojte, Evo M., mám je zkopírované a přípedně odkryji plnou verzi. Líbil se mi moc už váš příspěvek, o něco ostřejší, než jindy :-), o graverových nemluvě. Neodvážila jsem se bez svolení vás obou celé zveřejňovat, ale není to problém.
Oběma vám děkuji a držte se, prosím. Přeji si to v zájmu všech slušných lidí, protože kdybyste to vy dva vzdali, byla by to nesmírná škoda pro naprostou většinu účastníků diskuzního fóra.

Zkopírujte prosím

(Eva M., 14. 12. 2006 21:03)

Jano F., jsem ráda, že jste na toto upozornila. Myslím, že by bylo dobré, kdybyste sem ty výňatky zkopírovala, aby se nestalo, že to časem zmizí někde v propadlišti.